تولید محتوا


تولید محتوای-seo-یاری وب-yariweb

تولید محتوا

پس از راه اندازی وب سایت شما وارد مرحله جذب مخاطب می شویم. هرچه در این مرحله بهتر عمل کنید کسب و کار موفق تری خواهید داشت.

این که ظاهر سایت شما جذاب و زیبا باشد و امکانات خوبی را در اختیار کاربر قرار داده باشد، در نگه داشتن کاربر در صفحه و مراجعه مجدد او به سایت شما تاثیر زیادی دارد. اما قبل از این مرحله باید بتوانید به نحوی کاربر را وارد صفحه خود نمایید.ا ین حرف به این معناست که گوگل و سایر موتورهای جستجوگر سایت شما را شناسایی و به کاربران پیشنهاد دهند.و این اتفاق نخواهد افتاد مگر با تولید محتوای مناسب.

برای دستیابی به این امر مهم باید محتوایی که درون سایت خود قرار میدهید از نظر گوگل جدید باشد. از سوی دیگر باید در حین نوشتن متن نکاتی که باعث می شود تا موتورهای جستجوگر راحت تر به موضوع سایت و صفحه شما پی ببرد و صفحه شما را برای یک موضوع مشخص شناسایی و در نتیجه به کاربر پیشنهاد دهد ، را رعایت کنید. به مجموع این نکات seo گفته می شود.

اگر این نکات را رعایت نکنید ممکن است گوگل به شما امتیاز منفی بدهد و با گذاشتن مطلب جدید نه تنها رتبه شما افزایش نیابد بلکه برعکس به صفحات پایین تر هم اتقال پیدا کنید.

پس مهمترین موضوع برای شما برای پیشرفت در کسب و کار اینترنتیتان استفاده از محتوای مناسب می باشد.

یاری وب برای حل این مشکل هم یار شما خواهد بود. ما می توانیم در صورتی که شما تمایل داشته باشید و به ما اعتماد نمایید پشتیبانی وتولید محتوای سایت شما را برعهده بگیریم.به این ترتیب شما هم دیگر نگران اینکه گوگل به شما امتیاز منفی بدهد نخواهید بود.

خدماتزبان محتواتعداد محتواهزينه هر کلمههزينه هر محتوا به ازاي۳۰۰کلمهويراستار سئو
توليد محتوافارسي۱ تا ۳۰ عدد۲۰ تومان۶۰۰۰ تومان*
توليد محتوافارسي۳۱ تا ۱۰۰ عدد۱۹ تومان۵۷۰۰ تومان*
توليد محتوافارسي۱۰۱ تا ۲۰۰ عدد۱۸ تومان۵۴۰۰ تومان*
توليد محتوافارسيبيش از ۲۰۱ عدد۱۷ تومان۵۱۰۰ تومان*

 

یاری وب   بهترین توسعه دهنده صفحات وب

 

 

Rate this page
0